jackfishing.pl
sklep@jackfishing.pl
664 083 076
Strona główna1 » Stalomax

Producenci

Stalomax

Stalomax Firma STALOMAX jest producentem wysokiej jakości ciężarków wędkarskich, pellet wędkarskich, koszyczków zamętowych oraz wszelkich akcesoriów.

Spośród wielu firm karpiowych obecnych na europejskim rynku, żadna nie posiada tak wielu modeli ciężarków karpiowych i to w tak wielu gramaturach. Znajdą u nas Państwo zarówno ciężarki rzutowe jak również do najdalszych wywózek. Jako jedyni na rynku europejskim wykonujemy ciężarki na bazie czystego, miękkiego ołowiu, co zapewnia dalsze rzuty oraz zwiększoną liczbę brań.

Wszystkie ciężarki są wykonane w precyzyjnych formach CNC, co zapewnia idealną powtarzalność kształtu przy różnych gramaturach. W ofercie posiadamy również ciężarki bez ołowiu, znakomicie spisujące się na łowiskach o miękkim dnie. Ciężarki są powleczone wyjątkowo odpornym na uszkodzenia, neutralnym zapachowo tworzywem, które nie tylko sprawuje funkcje maskującą lecz pozwala się doskonale dipować.

W ciężarkach z krętlikiem zastosowaliśmy czernione oczko z nierdzewnej stali oraz niezwykle mocne matowe krętliki. Ciężarki przelotowe posiadają miękką, superprecyjną gumkę doskonale trzymającą krętliki nr 8.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje