jackfishing.pl
sklep@jackfishing.pl
664 083 076
Strona główna » Ciężarki karpiowe

Kategorie

Producenci

Ciężarki karpiowe

Ciężarki karpiowe

Ciężarki Karpiowe często stanowią o naszym sukcesie lub porażce podczas zasiadki. Odpowiedni dobór kształtu i wagi ciężarka pozwala nie tylko precyzyjnie umieścić zestaw w łowisku ale przede wszystkim mieć pewność, że pozostanie dokładnie tam gdzie tego chcemy. 

Dlatego też w tym miejscu dobierzesz ciężarek zarówno do wywózki, łowienia na spadach czy do dalekich rzutów. Dopasujesz też kolor ciężarka do rodzaju podłoża, na którym będziesz łowił i zestawu, który na danym łowisku jest najbardziej skuteczny. Staranny dobór oferty firm produkujących ciężarki karpiowe daje pewność, że w Twoje ręce trafią te najlepsze, o trwałych powłokach z idealnie zamocowanymi krętlikami i idealnie dobranymi ochraniaczami.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność
Czas wysyłki
Tandem Baits Ciężarek Płaska gruszka centryczna 100 g

Tandem Baits Ciężarek Płaska gruszka centryczna 100 g

6,50 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Tandem Baits Ciężarek Torpeda centryczna 115 g

Tandem Baits Ciężarek Torpeda centryczna 115 g

8,69 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Kolory ciężarków karpiowych

Jak napisaliśmy powyżej w ofercie sklepu znajdziesz ciężarki w wielu kolorach. Oczywiście są tak dobrane by były nie do odróżnienia od naturalnych elementów dna zbiornika.  Dlatego też w ofercie są dostępne:

  • Ciężarki w kolorze czarnym idealne na wszelkiego rodzaju łowiska po żwirowe. Nieodzowne wręcz na południu Polski na terenach pokopalnianych z dużą ilością tłucznia węglowego na dnie.
  • Ciężarki w kolorze brązowym. To chyba najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne ciężarki karpiowe. Pasują właściwie do każdego podłoża. Dodatkowo ciężarki, które znajdziesz w ofercie sklepu są dodatkowo nakrapiane lub pokryte powłoką maskującą dzięki czemu wyglądają super naturalnie.
  • Ciężarki w kolorze zielonym. Rzecz jasna głównie polecane do łowienia w pobliżu roślin. Ze względu na stonowane odcienie zielonego ( brudny zielony) Dobrze wyglądają również na innym rodzaju dna.

Kształty ciężarków karpiowych.

Wielu początkujących karpiarzy zastanawia się po co tyle rodzajów ciężarków? Wraz ze zdobywanym doświadczeniem odpowiedź przychodzi sama. Wszak dzięki odpowiedniemu doborowi kształtu ciężarek pozwoli Ci na daleki i precyzyjny rzut, utrzymanie zestawu w wybranym miejscu a nawet wyciągnięcie go z zaczepowego łowiska.
 

Najlepsi producenci  ciężarków karpiowych.

Dobór producentów ciężarków jakie  widzisz w naszym sklepie nie jest przypadkowy. Marki takie jak Fox, Stalomax, Misiek – ciężarki, Mikado czy Undercarp gwarantują nie tylko najwyższą jakość ale i szeroki wachlarz modeli dzięki czemu znajdziesz tutaj ciężarek do każdego zestawu i w gramaturze, której potrzebujesz
 

Ciężarki karpiowe w sklepie Jackfishing.

Oferta ciężarków (podobnie jak pozostałych produktów) dobierana jest przez karpiarza z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz tu odpowiedni ciężarek karpiowy do każdego łowiska. Co więcej jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, lub chcesz łowić w trudnych warunkach i potrzebujesz konsultacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas. Porozmawiaj i wybierz ciężarek, który pozwoli Ci zwiększyć szanse na złowienie okazu.